Atribuită Cumpărare directă

ardei capia rosu 2.4kg,lamai 2kg,,cartofi 60kg,telina 5kg,,,varza alba 8kg,oua 40buc.,morcovi 20kg,ceapa uscata 20kg,cascaval 4.30kg,pastarnac 5kg

Număr anunț
DA26332129
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
Furnizor / câștigător
BOB PRESTĂRI SERVICII S.R.L. (CUI 36304965)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,09 RON
Valoare atribuită
527,09 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,09 RON

din 527,09 RON estimat