Atribuită Cumpărare directă

Denumire Pret fara tva Unitate de masura Disc frana fata ST./DR. - PRET/1 BUC - ATE 181.09 Buc. Set placute frana fata DELPHI 166.66 set BRAKE CLEANER-SPRAY CURATAT FRANE 500ML PROTEC 8.54 Buc. LICHID FRANA DOT4 1L - FERODO 19.76 Buc.

Număr anunț
DA26332238
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
34900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,44 RON
Valoare atribuită
585,44 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,44 RON

din 585,44 RON estimat