Atribuită Cumpărare directă

Format: 13 cm x 20 cm; Calitate hârtie la interior: offset 70g/mp; Calitate hârtie coliţă: mediaprint lucios 115g/mp; Tipar la interior: 1 + 1 culori; Tipar la coliţă: 1+ 1 culori; Număr de pagini interior: 272 p.; Număr de pagini coliţă: 64 p; Coperta: carton mediaprint 300g/mp, plastefiat lucios, 4 + 0; Legătorie: broşat, termoclei;

Număr anunț
DA26333634
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02093 Bucuresti (CUI 13504689)
Furnizor / câștigător
NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat