Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala masca protectie faciala de unica folosinta cu 3 straturi/3 pliuri - lama nazala, - fabricata din material netesut hipoalergenic, fara alte efecte nocive pentru sanatate; -DISPOZITIV MEDICAL - clasa de risc I, tip IIR,rezistenta la stropire - standard SR EN 14683 - eficienta de filtrare bacteriana BFE minim 3.0µm≥98%, - ambalare -ambalaj care să păstreze integritatea dispozitivului în momentul extragerii pentru folosire cu 50 buc/cutie. - marcare, etichetare: denumire – tip, dimensiune, adresă producător, data fabricației, nr. lot, modul de utilizare, termenul de valabilitate, cod produs, marcaj CE. Obligatoriu- furnizarea urmatoarelor documente: certificat de calitate, fisa tehnica.
- Număr anunț
- DA26316675
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33735000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.