Atribuită
Cumpărare directă
Cablu extensie USB 2.0, tip A-A, Mama/Tata, 5m, cablu prelungire usb 5m, prelungitor usb 5m 4World Cablu extindere USB 2.0, tip A-A, M/F, 5m PN: C0190864 PN: 04682 Lanberg extension cable USB 2.0 AM-AF 5m black PN: CA-USBE-10CC-0050-BK Garanție 24 de luni Informatii de baza Mufa USB 1x USB tip A tata 1x USB tip A mama Lungime cablu 5 m Alte informatii Mufa aurita Nu Informatii suplimentare Calitate inalta Invelis flexibil.
- Număr anunț
- DA26335143
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.8 (CUI 17954406)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,04 RON
- Valoare atribuită
- 605,04 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.