Atribuită Cumpărare directă

PEPSI 2.5L 12BUC,CAPPY PORTOCALE 1.5L 12BUC,APA PLATA BORSEC 2L 12BUC,APA MINERALA BORSEC 1.5L 12BUC,BISCUITI SARATI 1.5KG 2BUC,ZAHAR CAFEA BRUN 1CUT,DONCAFE SELECTED 600G 2BUC,DELACO LAPTE PENTRU CAFEA 5SET,APA BORSEC MINERALA 0.5L 24BUC mai putin

Număr anunț
DA26303827
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,76 RON
Valoare atribuită
295,76 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,76 RON

din 295,76 RON estimat