Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţionarea de servicii de catering în cadrul proiectului „Dezvoltarea capitalului uman din Municipiul Turnu Magurele prin participarea la educatie” POCU/74/6/18/107012. În vederea soluționării nevoii de sprijin material pentru a merge la școală și a nevoii de măsuri pentru prevenirea abandonului școlar, prin intermediul Activității 5.2 Sprijin material – hrană și rechizite se vor acorda sandvișuri zilnice pentru 45 persoane participante la Activitatea 1.1 Gadinia prietenoasa.Avand in vedere ca activitatea A5.2 Sprijin material – hrană și rechizite se va derula pana la finalul proiectului, respectiv pana la data de 07 august 2021, asigurarea sandvisului zilnic se estimeaza astfel : 45 participanți x 47 săptămâni x 5 zile = 10.575 sandvișuri . Sandvisurile se vor comanda zilnic in functie de numarul de participanti dar nu vor depăsi cantitatea maxima de 10575.
- Număr anunț
- DA26321988
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr2 (CUI 19039338)
- Furnizor / câștigător
- FERMA SALCIA S.A. (CUI 1413951)
- Cod CPV
- 15894400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.840 RON
- Valoare atribuită
- 33.840 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.