Atribuită Cumpărare directă

Tips L, 1-1000 μl, conductive with filter, pachet x 2304 buc; TERMEN DE LIVRARE: MAXIM 5 ZILE DE LA DATA ACCEPTARII ACHIZITIEI IN SEAP DE CATRE AMBELE PARTI.

Număr anunț
DA26337492
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33141500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.631,88 RON
Valoare atribuită
4.631,88 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.631,88 RON

din 4.631,88 RON estimat