Atribuită Cumpărare directă

2 buc priza pt *8.40lei, 1 buc triplu stecher*11.76lei, 6ml cablu*2.52lei, 10 buc canal cablu 16/16*4.20lei, 2 buc diblu 10*160*1.68lei, 4 buc chinga cu clichet 63*50m*88.24lei, 4 buc carabina m7*4.20lei, 1 buc lavabil ext 15l*100.84lei, 1 buc trafalet *13.45lei, 10 buc sol parbriz*7.56lei, 100ml cablu otelit*2.94lei, 10 buc bride 32*3.36lei, 10 buc izolier band 20m*4.20lei, 2 buc surub 10*140+saiba+piulita*3.36lei, 2 sac ciment 42.5r*17.65lei, 1mc nisip*84.03lei, 50 ml cablu 3*2.5*4.12lei, 1 buc banda obo*23.53lei, 2 buc lopata cu coada*21.01lei, 2 buc cazma cu coada*19.33lei, 100buc diblu kolner*0.17lei, 2 buc silicon 11fc*25.21lei, 3 buc spuma polistiren*23.53lei, 1 buc extrudat 3cm*105.04lei, 10 buc saci rafie*0.84lei, 2 buc cancioc zincat*12.61lei, 1 buc lacat 52*16.81lei, 40 buc surub 5*60+saiba+piulita*0.29lei, 1 buc siguyranta 10a*24.37lei, 1 buc burghiu 6 metal*7.56lei, 1 buc burghiu 8*5.88lei, 20 buc diblu 6+horsurub*0.55lei, 4 buc balama sudabila*15.13lei

Număr anunț
DA26290033
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868,90 RON
Valoare atribuită
1.868,90 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868,90 RON

din 1.868,90 RON estimat