Atribuită Cumpărare directă

1 Masca protectie unica folosinta, 50 buc/set 60 Buc 27 1,620.00 2 Dezinfectant de maini K-SEPT cu pulverizator 750 ml 10 Buc 18.95 189.5 3 Dezinfectant de suprafete K-SEPT cu pulverizator 750 ml 10 Buc 18.95 189.5

Număr anunț
DA26315909
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 PIATRA SOIMULUI (CUI 17123652)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999 RON
Valoare atribuită
1.999 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999 RON

din 1.999 RON estimat