Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE: RFT CUI CU CAP CILINDRIC 1,2x25-1KG/CUT< - 1 CUT RFT CUI CONSTRUCTII -1,8x40 - 1 KG/CUTIE - 2 CUT POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G1 500X1000D - 3 PAC KIT ADEZIV TIP PRENADEZ 4,5 L - 1 BUC RFT CUI CONSTRUCTII -1,8x50 - 1 KG/CUTIE - 2 CU
- Număr anunț
- DA26325289
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,95 RON
- Valoare atribuită
- 269,95 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.