Atribuită
Cumpărare directă
Model BE700G-GR Specificatii tehnice Putere de incarcare 405 W Putere de iesire 700 VA Tensiune de intrare 230V Protectii porturi Analog phone line for phone/fax/modem/DSL (RJ-45 connector),Network line - 10/100 Base-T Ethernet (RJ-45 connector) Frecventa de iesire 47Hz - 63Hz Timp de reincarcare 16h Alarma audio Da Montare in rack Nu Dimensiuni 311 x 224 x 89 mm Greutate 7 Kg
- Număr anunț
- DA26318044
- Autoritate contractantă
- ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476,84 RON
- Valoare atribuită
- 476,84 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.