Atribuită Cumpărare directă

Editare si montaj video material brut (trei lucrari a cate max 3 minute fiecare cu livrare pe suport electronic, format .mp4 sau .mov) in termen de max 5 zile de la comanda

Număr anunț
DA26331588
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Furnizor / câștigător
KONGA FILM SRL (CUI 15511119)
Cod CPV
92100000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat