Atribuită
Cumpărare directă
Aer conditionat cu inverter CLS A++ 12000BTU Aer conditionat cu inverter CLS A++ 18000BTU Aer conditionat cu inverter CLS A++ 9000BTU Agent frigorific R32 9KG Agent frigorific R404A Agent frigorific R410A Kit teava cupru pt AC racord lichid1/4"x0.6 - racord gaz 3/8"x0.62 Set console habitat pt unitate externa aer conditionat L400mm Set console habitat pt unitate externa aer conditionat L500mm
- Număr anunț
- DA26287605
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
- Furnizor / câștigător
- sc adisson it services (CUI 25933072)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.817,21 RON
- Valoare atribuită
- 31.817,21 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.