Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni (L x l x h) mm 1200x600x530 MASA DREPTUNGHIULARA PENTRU GRADINITE. CADRUL MESEI ESTE DIN LEMN MASIV DE FAG, BLATUL ROTUND DIN PAL MELAMINAT FAG 18 MM. MASA DIN LEMN PENTRU GRADINITE, GRUPELE MICI SI MIJLOCII BLATUL ESTE CANTUIT CU ABS FAG DE 2 MM PICIOARELE MESEI SUNT PREVAZUTE CU PICIORUSE REGLABILE PENTRU AJUSTAREA PE INALTIME SI PENTRU PROTEJAREA PARCHETULUI CADRUL DIN LEMN ESTE IMPREGNAT ECOLOGIC PRODUS CONFORM STANDARDULUI EUROPEAN EN1729-1 GARANTIE 2 ANI
- Număr anunț
- DA26312175
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 36 (CUI 17383423)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.302,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.302,60 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.