Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE Produs Cantitate ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 2 ROBINET CU BILA 3/4 FLUTURE 368MF34 3 ROBINET CU BILA 3/4 FLUTURE 368FF34 3 REZERVOR CU ROBINET DE GRADINA SP20 1 TEAVA PEXAL 20X2 PRANDELLI 10 TEAVA PEXAL 16X2 PRANDELLI 10 ADEZIV POLISTIREN PU 280ML DB DIY 6 TAVAN DECO F CONSTANTA 1 PAC=2 M2 6 ROBINET EL INSTANT ARGO AFISAJ DIGITAL 2 TESA MASCARE 4172 TENCUELI 33M/50MM 2 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 4 DILUANT BAUDEMAN DB 230-P0,9 L 4 VOPSEA PITURA ALB POLAR 0.6 L 7 DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 25L 2
- Număr anunț
- DA26316912
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GOLAIESTI (CUI 17166556)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 891,94 RON
- Valoare atribuită
- 891,94 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.