Atribuită
Cumpărare directă
32 pachete care vor contine: 1 buc - Rucsac cu buzunar 38x27x12 cm; 1buc - Penar 1 fermoar, echipat , 2 flapsuri 32 instrumente 19.5*13*3.5 cm (12 creioane colorate, 12 carioci, 1 pix albastru, 1 pix verde, 1 creion HB, 1 rigla, 1 ascutitoare, 1 radiera, 1 orar, 1 tabel cu tabla inmultirii); 2 buc - Caiet dictando A5, 48 file; 2 buc - Caiet matematica A5, 48 file; 1 buc - Bloc desen A4, 16File; 1 set - acuarele 12 culori +pensula, in carton; 1 buc Stilou +2 cartuse cerneala; 1 buc - Mapa plastic A4 cu buton; Etichete autoadezive 30 buc; 1 buc Cutie Manson; 1 buc - Sticker Cartolina
- Număr anunț
- DA26313084
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 989,44 RON
- Valoare atribuită
- 989,44 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.