Atribuită
Cumpărare directă
Produse dezinfectante format din: dezinfectant pentru mâini cu acțiune rapidă care nu necesită clătire, tip gel, cu spectru larg de acțiune, ambalaj flacon cu pompiță și rezervă bidon; dezinfectant pentru suprafețe care nu necesită clătire, cu spectru larg de acțiune, ambalaj flacon cu pulverizator și ambalaj la bidon. Produse necesare în vederea derulării proiectului ”implicat și activ la vârsta înțelepciunii” cod 126650, pentru centrul de zi destinat persoanelor vârstnice.
- Număr anunț
- DA26303256
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.523,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.523,67 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.