Atribuită Cumpărare directă

ROBINET DUBLU SERVICI 1/2- 11982 1 Buc 20.87 20.87 MUFA COMPRES. D.90 60110090000 2 Buc 83.25 166.5 MUFA REDUSA COMPRES. D. 50/32 60210050032 1 Buc 12.4 12.4 COT COMPRESIUNE PN16 D50 1 Buc 16.08 16.08 1024132 Reductie galvanizata 2 1/2# x 2# 1 Buc 12.11 12.11 1024521 Niplu redus galvanizat 2# x 1 1/2# 1 Buc 10.04 10.04 TEU COMPRES. DERIV. D.50X1 1/2 FI 60710050050 1 Buc 19.16 19.16 2360029 2361 ROB CU SFERA NI MISTRAL PT APA M/F 1"1/2 ISO228 MANETA ALUMIN ROSIE - 2361R2808 1 Buc 79.01 79.01 45327010 MUFA ZN 21/2 P 1 Buc 15.97 15.97 COT COMPRES. 90*D.50X1 1/2 FE 60810050050 1 Buc 10.09 10.09 COT COMPRES 90* D.32 60610032000 1 Buc 5.4 5.4

Număr anunț
DA26277857
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,63 RON
Valoare atribuită
367,63 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,63 RON

din 367,63 RON estimat