Atribuită Cumpărare directă

FARMEC Gel dezinfectant mâini 5000 ml este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% v/v destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant. UTILIZARE: o cantitate de aproximativ 3 - 5 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește. Exclusiv de uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg Produs biocid - Autorizatie nr.114/29.04.2020 + Anexa supliment nr.1/08.05.2020 emise de Institutul National de Cercetare - Dezvoltare Medico - Militara "Cantacuzino", valabilitatea autorizatiei reglementata de OUG 67/2020 privind modificarea unor acte normative si prelungirea unor termene din 12.05.2020 Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor este un produs special conceput pentru curăţarea şi dezinfectarea suprafeţelor și a obiectelor din întreaga casă. Acţiune virucidă, bactericidă şi fungicidă Efect virucid în 60 de secunde pentru produsul folosit nediluat Parfum plăcut, fără clor Sistem prevăzut cu pulverizator, pentru aplicare ușoară Recomandat pentru: pardoseli de orice tip, ustensile de lucru, jucării, aparate electrocasnice, întrerupătoare, clanţe uşi, telefoane, tastaturi, coşuri de gunoi, obiecte sanitare, capace și vase toaletă, cuşti/colivii animale de casă etc. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Publicul larg, colectivitati, industrial etc PRODUS BIOC

Număr anunț
DA26329386
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE BALCESCU” ARAD (CUI 29045442)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,72 RON
Valoare atribuită
888,72 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,72 RON

din 888,72 RON estimat