Atribuită Cumpărare directă

Rucsac cu 1 compartiment si 1 buzunar frontal, 2 buzunare laterale tip plasa 38x27x12 cm Penar 1 fermoar, echipat , 2 flapsuri 32 instrumente 19.5*13*3.5 cm (12 creioane colorate, 12 carioci, 1 pix albastru, 1 pix verde, 1 creion HB, 1 rigla, 1 ascutitoare, 1 radiera, 1 orar, 1 tabel cu tabla inmultirii) Caiet dictando A5, 48 file 2 bucati Caiet matematica A5, 48 file 2 bucati Bloc desen A4, 16File, 110g Set acuarele 12 culori +pensula, in carton, 20x9cm Stilou +2 cartuse cerneala Etichete autoadezive 24 buc Cartolina Cutie Mare Manson Personalizare Sticker

Număr anunț
DA26257043
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964,08 RON
Valoare atribuită
964,08 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964,08 RON

din 964,08 RON estimat