Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Kyato-12HC32, Inverter, 12.000 BTU, Filtru ioni argint, I feel, Eco, I set (Alb) cu demontaj aparat vechi si montaj aparat nou Caracteristici generale Tip produs Standard Capacitate de racire (BTU) 12000 Capacitate de racire (KW) 3,40 Capacitate de incalzire (KW) 3,42 Clasa de energie racire A++ Clasa de energie incalzire A+ Functii Incalzire Da Racire Da Specificatii tehnice Greutate unitate exterioara (kg) 24 Greutate unitate interioara (kg) 8 Dimensiuni unitate exterioara (mm) 777 x 290 x 498 Dimensiuni unitate interioara (mm) 777 × 250 × 201 Zgomot unitate exterioara (dB) 60 Zgomot unitate interioara (dB) 50/47/43/35/32 Tensiune alimentare 220-240V~ 50Hz Agent de racire R32 Culoare Alb

Număr anunț
DA26291950
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.924,74 RON
Valoare atribuită
4.924,74 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.924,74 RON

din 4.924,74 RON estimat