Atribuită Cumpărare directă

TASTATURA +MOUSE USB 2buc*50.42lei,MOUSE W GENIUS 1buc*31.85lei,SWITCH 8 PORT 1buc*42.02lei,CABLU RETEA 15M 1buc*12.61lei,SERVICE RETEA 1buc*84.03lei,baterii r6 12buc* 2.52lei,baterii r3 10buc*2.52le

Număr anunț
DA26316963
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,81 RON
Valoare atribuită
326,81 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,81 RON

din 326,81 RON estimat