Atribuită Cumpărare directă

PLINTA ESQUERO 608 STEJAR ROSU 2.5 M 14 BUC IMBINARE PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET 5 SET

Număr anunț
DA26267876
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Alexandru Domsa" Alba Iulia (CUI 4562630)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,87 RON
Valoare atribuită
228,87 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,87 RON

din 228,87 RON estimat