Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 ROLA SPUMA 11CM D35MM FIN DREPT #4013307104568 buc 4 1.4286 2 531005076 ULEI AMESTEC BUTOI #2000000217109 #7391883703069 buc 1 33.5294 3 BANDA MARCARE 3M GALBEN NEGRU #2000000419916 buc 1 25.1261 4 BANDA SEMNALIZARE ALB-ROSU 100M #6420552602257 buc 1 8.3193 5 BANDA HARTIE SCHULLER 38#2000000147765 #9002588452074 #9002588452272 buc 3 6.6387 6 FIR DE TAIERE ELICOIDAL 3MM 70METRI ALBASTRU #2000000284972 #4002829454343 buc 1 92.3529 7 INDICATOR SEC. A4-AUTOCOLANT 200X300 #2000000259611 buc 18 6.3025

Număr anunț
DA26274202
Autoritate contractantă
Școala Profesională Band (CUI 4323225)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,40 RON
Valoare atribuită
298,40 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,40 RON

din 298,40 RON estimat