Atribuită Cumpărare directă

SLL Suprafata laminata - linii(1000X700mm) 11 SLCP Suprafata laminata- clasele primare Tip 1(1000x700m) 11 SLP Suprafata laminata(duo)-patratele/ clasele primare Tip 2(1000x700mm) 11 SLA Suprafata laminata alba( 1000X700 mm) 11 COAS127 SUPORT MAGNETIC PENTRU MARKERI(VERTICALI) 3

Număr anunț
DA26266189
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR BUCURESCU NR.1 SANNICOLAU-MARE (CUI 29108311)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,40 RON
Valoare atribuită
599,40 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,40 RON

din 599,40 RON estimat