Atribuită Cumpărare directă

Societatea sa detina toate autorizatiile legale necesare pentru desfasurarea activitatilor enumerate mai sus, cat si autorizatii pentru prestari servicii cu produse de protectia plantelor clasificate ca foarte toxice (T+) si toxice (T) inclusiv SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007. In pachet sa fie incluse si lucrari de tratamente de protectia plantelor pentru o suprafata minima de 5000 mp in focar.Se va incheia Proces-Verbal dupa fiecare prestare

Număr anunț
DA26259028
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
PULSCHIM IMPEX SRL (CUI 8135208)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.067,14 RON
Valoare atribuită
18.067,14 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.067,14 RON

din 18.067,14 RON estimat