Atribuită
Cumpărare directă
MOP BBC 250GR BUC 50 SACI MENAJ 35L 50BUC/SET SET 35 DETERGENT MANUAL 20KG/SAC BUC 5 SOLUTIE MOBILA 300ML TIP PRONTO BUC 40 SOLUTIE GEAM CU PULVERIZATOR 500ML BUC 40 LAVETA USCATA 3BUC/SET BUC 50 MATURA PVC INTERIOR 30CM CU PAR SCURT BUC 20 DETERGENT LICHID PARDOSELI 1L BUC 85 DETARTRANT 1L BUC 40 COADA LEMN MATURA PVC BUC 20 FARAS CU LAMELA SI COADA BUC 3 ALCOOL SANITAR 500ML BUC 60 CLOR LICHID 1L BUC 80 SOLUTIE OBIECTE SANITARE 500ML TIP DOMESTOS BUC 40 GALEATA 15L+STORCATOR BUC 2 CLORAMINA 300BUC/SET SET 6 MATURA STRADALA 50CM BUC 10 COADA LEMN MATURA STRADALA BUC 10
- Număr anunț
- DA26259708
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.235 RON
- Valoare atribuită
- 2.235 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.