Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ALIMENTE SI FRUCTE NUMAR DE REFERINTA: PACHET DIVERSE ALIMENTE SI FRUCTE PRET DE CATALOG: 773,20 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUCATA COD SI DENUMIRE CPV: 15000000-8 Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: CEAI PLIC,PASTE FAINOASE,ROSII IN BULION,ZARZAVAT CIORBA,FAINA,OUA,LAMAI,BANANE,GRIS 500GR
- Număr anunț
- DA26328456
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI 2517969)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773,20 RON
- Valoare atribuită
- 773,20 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.