Atribuită
Cumpărare directă
60561 FIXARE WCN 1 WC 1 buc 9,24 60568 FIXARE WC S 8 RD 80 WCR 1 buc 10,47 SET MANERE MARA PZ(Y) RR55 MSN 1 buc 39,31 DIBLU DIN POLIPROPILENA-12.0X60MM 224.45.00 25 buc 0,31 SURUB PT LEMN CAP HEX 8X150 ZA DIN 571 108.37.01 25 buc 1,32 PUNGA BIO 34X40CM 2 buc 0,09 STATUS LAVABILA BAZA TR 10LT CARMYCO 1 buc 117,71 COLORANT C04 CARMYCO 417 mililitri 0,14 COLORANT C13 CARMYCO 62 mililitri 0,19 COLORANT C25 CARMYCO 354 mililitri 0,44 COLORANT C29 CARMYCO 12 mililitri 0,2
- Număr anunț
- DA26268340
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446,35 RON
- Valoare atribuită
- 446,35 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.