Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 35L, SACI MENAJ 120L, HARTIE 3 STRATURI , Clor.

Număr anunț
DA26261788
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.095 RON
Valoare atribuită
4.095 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.095 RON

din 4.095 RON estimat