Atribuită Cumpărare directă

101104048 - 2 BUC X 462.49 LEI = 924.98 LEI; ESDEZ - 15 BUC X 36.55 LEI = 548,25 LEI.

Număr anunț
DA26257894
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.473,23 RON
Valoare atribuită
1.473,23 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473,23 RON

din 1.473,23 RON estimat