Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţionarea serviciilor de dezinfecție uscată (nebulizare uscată) contra COVID 19 a birourilor și spațiilor comune (holuri, arhive, grupuri sanitare, lifturi) din sediul Ministerului Culturii în perioada 04.09.2020 – 07.09.2020. Spatiile sunt amplasate la demisol, parter, mezanin, etaj 1, etaj 2, etaj, 3, etaj 4 si etaj 5. Volumul este de 24.184 mc.
- Număr anunț
- DA26257441
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.882,80 RON
- Valoare atribuită
- 10.882,80 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.