Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 10218 MSV MONOROLA 100M 2str buc 12.00 X 8.16 RON fara TVA / buc 2 10224 MSV MONOROLA 200M 2str buc 2.00 X 18.91 RON fara TVA / buc 3 10145 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat PREMIUM bax 1.00 X 77.42 RON fara TVA / buc 4 10000 MSV SERVETELE CUTIE 150/set set 21.00 X 3.17 RON fara TVA / set 5 8127 PAHARE 200ml albe 100/set Italia set 30.00 X 5.53 RON fara TVA / set 6 10127 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 1.00 X 49.68 RON fara TVA / bax 7 90012778 MSV GALEATA 14L STORCATOR (albastru+albastru) buc 4.00 X 14.62 RON fara TVA / buc 8 6110 MSV SACI 35L 15/set SR set 10.00 X 2.73 RON fara TVA / set 9 6120 MSV SACI 60L 10/set SR set 10.00 X 3.05 RON fara TVA / set 10 30100 AMIANO DETERGENT VASE WASH PON 10L buc 1.00 X 55.04 RON fara TVA / buc 11 30909 MISAVAN SAPUN PREMIER LUX 5L buc 1.00 X 29.61RON fara TVA / buc 12 30414 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2.00 X 54.00 RON fara TVA / kg 13 12108 MSV MOP BUMBAC 250 g buc 6.00 X 4.37 RON fara TVA / buc 14 12014 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 4.00 X 1.85 RON fara TVA / buc 15 90022616 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M buc 2.00 X 35.00 RON fara TVA / buc 16 90015687 MANUSI NITRIL 100/set M-NEGRU cut 2.00 X 35.00 RON fara TVA / cut 17 1221 ROLE 1Kg rola 2.00 X 4.96 RON fara TVA / rola 18 1223 ROLE 3Kg rola 1.00 X 10.98 RON fara TVA / rola 19 90020018 MSV COS BATANT 35 COLECT HARTIE buc 3.00 X 19.91 RON fara TVA / buc 20 90020179 MSV COS L 60 COLECT HARTIE buc 3.00 X 37.80 RON fara TVA / buc 21 90013485 DR.
- Număr anunț
- DA26257191
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,23 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.