Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90019258 AMIANO SAPUN LICHID 5L DIAMOND buc 3.00 X 32.99 RON fara TVA / buc 2 90019241 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 3.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 3 90017735 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR GALBENI set 10.00 X 2.87 RON fara TVA / set 4 90017742 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR MARO set 5.00 X 2.87 RON fara TVA / set 5 90017759 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR VERZI set 5.00 X 2.87 RON fara TVA / set 6 90015816 COADA ALUMINIU 140cm GALBEN buc 1.00 X 8.75 RON fara TVA / buc 7 90016103 DR.STEPHAN FURNITURE 750ml buc 10.00 X 10.92 RON fara TVA / buc 8 30904 MISAVAN CLOR 2L buc 20.00 X 7.78 RON fara TVA / buc 9 31215 MISAVAN GEAMURI TRANSPARENTA 750ml buc 10.00 X 7.72 RON fara TVA / buc 10 90016493 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT CITRUS 1L buc 10.00 X 9.90 RON fara TVA / buc 11 90016509 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT PIN 1L buc 10.00 X 9.90 RON fara TVA / buc 12 3201 MSV BURETE CANELAT MAXI ALBASTRU buc 5.00 X 1.18 RON fara TVA / buc 13 3200 MSV BURETE CANELAT MAXI GALBEN buc 5.00 X 1.18 RON fara TVA / buc 14 90017261 MSV FARAS FLEXI BLUE buc 1.00 X 10.21 RON fara TVA / buc 15 90016295 MSV MATURA BICOLOR PROTEKT buc 1.00 X 10.45 RON fara TVA / buc 16 6130 MSV SACI 120L 10/set SR set 10.00 X 4.49 RON

Număr anunț
DA26258225
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870,86 RON
Valoare atribuită
870,86 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870,86 RON

din 870,86 RON estimat