Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici Tip produs: Masina de gaurit Tip lucrare: Semiprofesional Tip aplicatii: Gaurit Tip alimentare: Acumulator Tip material lucru: Lemn; Metal Putere: 1400 W Viteza variabila: 0-400 rpm / 0-1400 rpm Tensiune: 32 Nm(max) Moment maxim de torsiune: 30 Nm Trepte de torsiune: 18+1 Diametru lucru Dimensiune mandrina: 10 mm Acumulator Tip acumulator: 14.4V(Li-ion) Capacitate acumulator: 1300mAh Durata de incarcare: 3-5 ore Altele Altele: Doua viteze Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26269291
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 43800000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare atribuită
- 168,06 RON
- Data publicării
- 06.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.