Atribuită
Cumpărare directă
achizitionat pachet carti MI PLACE LA GRADINITA. Ma pregatesc pentru scriere. 4-5 ani MA JOC SI INVAT. Culori. Activitati integrate. 4-5 ani DEZVOLTAREA VORBIRII. 4 ANI. Ed a IV-a MATEMATICA. 4 ANI. Ed a IV-a DISNEY. IN CAUTAREA LUI NEMO DISNEY. MASINI. Sa inceapa cursa. Jocuri si activitati
- Număr anunț
- DA26260565
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAELELE (PRIMARIA COMUNEI SAELELE) (CUI 16388210)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,16 RON
- Valoare atribuită
- 305,16 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.