Atribuită Cumpărare directă

Mecanism imprimanta termica Seiko LTP1245U-S384 - ref. 11577/02.09.2020

Număr anunț
DA26257686
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
Cod CPV
30232100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat