Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE GHIOZDANE CLASA PREGATITOARE SI CLASA I - COM. CRISTIAN CONFORM CANTITATILOR SOLICITATE

Număr anunț
DA26265172
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.779,59 RON
Valoare atribuită
27.779,59 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.779,59 RON

din 27.779,59 RON estimat