Atribuită Cumpărare directă

SUPER RIGIPS SAC 25 KG USA TERMOPAN PVC 1.90X0.8 ML DESCHIDERE DREAPTA BANDA RIGIPS 25 ML USA TERMOPAN PVC 1.90X0.8 ML DESCHIDERE DREAPTA CARAMIDA PLINA 230X115X63 MM

Număr anunț
DA26258503
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.935 RON
Valoare atribuită
2.935 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.935 RON

din 2.935 RON estimat