Atribuită
Cumpărare directă
Duplex fiber Patch cord SM E2000/APC-LC/PC 10 M 2.0 mm 1buc*75-75 Duplex fiber Patch cord SM E2000/APC-LC/PC 5 M 2.0 mm 1buc*65-65 Duplex fiber Patch cord SM E2000/APC-LC/PC 2 M 2.0 mm 1buc*62-62 Simplex fiber patch cord SM E2000/APC-SC/PC 2M 2.0 mm 6buc*31-186 Duplex fiber Patch cord SM E2000/APC-LC/PC 3 M 2.0 mm 3buc*28-84 Media convertor gigabit 1*slot SFP 1*RJ45 1buc*119-119
- Număr anunț
- DA26303871
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 32562300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591 RON
- Valoare atribuită
- 591 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.