Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie faciala MPF02 NUMAR DE REFERINTA: 5 PRET DE CATALOG: 0,69 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 39300000-5 Diverse echipamente (Rev.2) DESCRIERE: Masca de protectie faciala MPF02 - ECHIPAMENT INDIVIDUAL DE PROTECTIE CLASA 1

Număr anunț
DA26273287
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI 4611791)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat