Atribuită Cumpărare directă

PANOU DESPERTITOR PLEXIGLAS ; ...... 38 BUC. / DIMENSIUNE 60 X 80 CM. BANDA AUTOADEZIVA ; ....................... 5 BUC

Număr anunț
DA26274310
Autoritate contractantă
Comuna Micesti (CUI 4318474)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.510 RON
Valoare atribuită
4.510 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.510 RON

din 4.510 RON estimat