Atribuită Cumpărare directă

*TESTE RAPIDE - Troponina I, kit x20casete + 20pipete, din ser/plasma, cod C12RT1003, expira 2021.05.01, 1% discount aplicat, lichidare stoc

Număr anunț
DA26271359
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,40 RON
Valoare atribuită
173,40 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,40 RON

din 173,40 RON estimat