Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant suprafete concentrat Cif 2in1 5L, este un detergent dezinfectant foarte concentrat pentru curatarea si dezinfectarea suprafetelor alimentare

Număr anunț
DA26279381
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.124,64 RON
Valoare atribuită
1.124,64 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.124,64 RON

din 1.124,64 RON estimat