Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea igienizant pentru maini pe baza de comanda.

Număr anunț
DA26291621
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
CHEM SYSTEM S.R.L. (CUI 26791154)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.500 RON
Valoare atribuită
49.500 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.500 RON

din 49.500 RON estimat