Atribuită Cumpărare directă

Tableta Huawei MediaPad T3 • Sim de date - Sandbox 15 GB – trafic national 15 GB cu limitare de viteza dupa consum. Valoarea totala lunara pentru 167 tablete cu sim de date inclus este de 5087 RON fara TVA

Număr anunț
DA26268477
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.088 RON
Valoare atribuită
122.088 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.088 RON

din 122.088 RON estimat