Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru suprafete SI pardoseli Sanytol 5L Curata si dezinfecteaza. Formula concentrata. Distruge 99,9% bacterii, ciuperci, virusului. Fara clor. Folosirea unui dezinfectant pentru curatare este singurul mod de a impiedica cu eficacitate proliferarea bacteriilor, fungilor si virusilor. Sanytol dezinfectant pentru pardoseli si suprafete, fara clor, garanteaza o igiena perfecta si distruge micro-organismele. Cantitate: 5litri

Număr anunț
DA26309340
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,80 RON
Valoare atribuită
495,80 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,80 RON

din 495,80 RON estimat