Atribuită Cumpărare directă

manusi chirurgicale,sterile, pudrate, ambalate in cutii de 50 perechi, marimi diferite s,m,l sterilizate cu EO marcaj CE

Număr anunț
DA26275405
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat