Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta sociala: - management de caz - acreditare servicii sociale - licentiere servicii sociale

Număr anunț
DA26291410
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
TITORENCU ADRIAN CRISTIAN - CABINET INDIVIDUAL DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ (CUI 39309576)
Cod CPV
85310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat